تيم ترجمه تبريز تیم ترجمه تبریز: همکاری با ماهمکاری با ما

توجه: به دلیل تکمیل کادر مورد نیاز مترجمی زبان انگلیسی، تا اطلاع ثانوی از پذیرش مترجم در این زبان معذوریم. در صورت نیاز به همکاری در آتیه، فراخوانی از طریق اینترنت انجام خواهد شد.

شرایط همکاری به عنوان مترجم سایت:

لطفا قبل از ارسال رزومه، شرایط همکاری را با دقت مطالعه نمایید:

۱) دانش کافی در حوزه زبانی مربوطه : متقاضیان باید یا بومی حوزه های زبانی مربوطه باشند، و یا در کشورهای مربوطه سابقه اقامت داشته باشند، و یا فارغ التحصل رشته های زبان از دانشگاههای معتبر باشند.

۲) نظم و مسئولیت کاری : نظم و وقت شناسی مهمترین عامل در موفقیت این سایت می باشد. مهلت زمان ترجمه پس از هماهنگی با مشتریان، تثبیت می گردد و هیچ گونه دیرکرد در تحویل ترجمه، نه برای مدیریت سایت و نه برای مشتری قابل تحمل نخواهد بود. بدیهی است که در صورت تاخیر در تحویل ترجمه،مدیریت سایت این حق را خواهد داشت که بنا به نظر مشتری و خسارت وارد شده بر وی (که در اکثر موارد بسیار فراتر از خسارت مالی می باشد)  مقداری بعنوان جریمه از حق الزحمه مترجم کسر نماید (در صورتی که ترجمه بعد از موعد مقرر به درد مشتری نخورد، کل هزینه به مشتری عودت داده می شود و بنابرین سایت هیچ حق الزحمه ای به مترجم نخواهد پرداخت) و از ادامه همکاری با وی صرف نظر خواهد شد.

۳) آمادگی و در دسترس بودن : با توجه به طبیعت کار ترجمه و نیازهای موجود، مترجمین محترم همواره باید در دسترس بوده و توانایی تقبل سفارشات را داشته باشند. مترجمی یک حرفه تخصصی بوده و نمی توان آنرا بعنوان یک حرفه جانبی در نظر گرفت. مترجمینی که به هر دلیل بیش از دو بار از قبول سفارشات اجتناب نمایند، همکاری با آنان قطع خواهد شد.

۴) دسترسی دائم به اینترنت : از شروط مهم عضویت در کادر مترجمین این سایت دسترسی دائم به اینترنت پر سرعت می باشد. در این مورد هیچ عذر و بهانه ای مورد قبول نخواهد بود (به جز موارد قطعی اینترنت در سطح کشوری).

۵) توانایی ترجمه در زمینه های مختلف : توانایی و تخصص در یک حوزه ترجمه امری مطلوب می باشد، اما توانایی کلی برای ترجمه متون مختلف نیز از امتیازات لازم برای عضویت در این سایت محسوب می شود.

۶) توانایی تایپ : تمامی سفارشات این سایت از طریق اینترنت می باشد. بنابرین توانایی تایپ با سرعت بالا در زبان فارسی و زبان دوم (بسته به توانایی ترجمه در انگلیسی-فرانسوی-ترکی استانبولی-ترکی آذربایجانی) ضروری می باشد. کلیه مترجمین باید توانایی تایپ و کار با نرم افزار  Microsoft Office -Word   را داشته باشند.

۷) قبول قوانین مالی سایت : تعرفه ترجمه در این سایت کاملا تعریف شده، شفاف و مشخص می باشد. این قیمت گذاری بر حسب کلمه باعث می شود که قیمت دقیق ترجمه هر متن مشخص باشد. بر حسب قوانین مالی سایت، میزان ۱۵% از هزینه هر ترجمه بابت هزینه های تماس با مشتریان و مترجمین، نگهداری سایت، و تبلیغات کسر می گردد. این میزان در حال حاضر کمترین میزان پورسانت در بین سایتهای ترجمه ایران می باشد و هزینه کسر پورسانت در سایتهای دیگر از ۲۰ تا ۵۰ درصد متغیر می باشد. میزان کم پورسانت کسر شده از مترجم در این سایت، به این دلیل است که هدف سایت از کسر این میزان در آمد زایی نبوده بلکه هدف در بهبود خدمات و افزایش تبلیغات است به نحوی که جریان ترجمه و سفارشات در این سایت همواره برقرار باشد و هم مشتریان گرامی از کیفیت سایت با کمترین تعرفه ها استفاده نمایند، و هم دغدغه مالی مترجمین عزیز تا حد امکان رفع شود. به دلیل قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کارمزد انتقال وجه کارت به کارت در کارتهای غیر یکسان ۵۰۰ تومان می باشد که در صورتی که کارت بانکی مترجمین، مربوط به بانک پاسارگاد نباشد این مبلغ کارمزد (۵۰۰ تومان) از حساب مترجم کسر خواهد شد. واریز وجه به حساب مترجمین محترم نهایتا تا ۷۲ ساعت پس از تحویل ترجمه انجام می پذیرد.

 حق هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط همکاری همواره برای تیم مدیریت سایت محفوظ بوده و مدیریت سایت در صورت ایجاد هرگونه تغییری موظف است تغییرات را حداقل ۷۲ ساعت قبل از اعمال، به اطلاع مترجمین محترم برساند.

در صورتی که شرایط فوق را دارا می باشید، فرم زیر را پر کرده، و یا مستقیما از طریق ایمیل و یا شماره تماس با مدیریت سایت تماس حاصل نمایید. نحوه ارائه رزومه، مدارک لازم، و تست نمونه ترجمه به اطلاع شما خواهد رسید.

سرپرست تیم مدیریت سایت:

علی طباطبائی (کارشناس زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه سراسری تبریز و دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه سراسری شهید مدنی آذربایجان

مسئول گروه ترجمه فصلنامه علمی پژوهشی دومان، وابسته به سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی)

آدرس های ایمیل:

info@ttteam.ir

tabriztranslationteam@gmail.com

شماره تماس:

۰۹۱۴۴۰۴۰۵۶۳

از طریق فرم زیر نیز می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

نام شما:

ایمیل شما:

سوال شما:

Comments are closed

مـا را در گــوگــل مـحـبـوب کـنـیـد
ابزار و قالب وبلاگبیست تولز

گوگل پلاس

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به ttteam.ir می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع بلامانع است .
CopyRight 2012-2013